| Anyagszám: | G3050-19779 |
| Gyártó azonosító: | 234.59.994 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín: | Matt nikkel |
| Hosszúság: | 10 mm |
| Szélesség: | 13,5 mm |
| Átmérő: | 13,5 mm |
| Súly (kg): | 0.001 |
| Termék kategória: | Egyéb kiegészítők |
| Típus: | 234.59.994 |
| Felhasználhatóság: | 234.66.600-as zárhoz |
| Gyártó / Beszállító: | Hafele |