| Anyagszám: | 45110-i7972 |
| Gyártó azonosító: | 10006270320 |
| Anyag: | Fa/alumínium |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín: | Bükk |
| Magasság: | 204 mm |
| Mélység: | 30 mm |
| Szélesség: | 300 mm |
| Termék kategória: | Konyhai tároló rendszer/fürdőszobai tároló rendszer |
| Termék alkategória: | Külső tároló |
| Termékcsalád: | Hang |
| Típus: | Vágódeszka akasztóval |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |