| Anyagszám: | 45110-i7799 |
| Gyártó azonosító: | 10006251116 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín: | Króm |
| Magasság: | 70 mm |
| Mélység: | 332 mm |
| Szélesség: | 420 mm |
| Termék kategória: | Konyhai tároló rendszer/fürdőszobai tároló rendszer |
| Termék alkategória: | Külső tároló |
| Termékcsalád: | H604d |
| Típus: | Talpaspohár tartó |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |