| Anyagszám: | Ö6195-j2640 |
| Gyártó azonosító: | 248026 |
| Mennyiségi egység: | Tbl |
| Szín kód: | H3702 |
| Felület: | Faerezett |
| Felület kód: | St10 |
| Színcsoport: | Fautánzat |
| Szín megnevezése: | Dohány pacific dió |
| Fafajta: | Dió |
| Méret (H x Sz x V): | 2800x1310x0,8 mm |
| Hosszúság: | 2800 mm |
| Szélesség: | 1310 mm |
| Vastagság: | 0,8 mm |
| Súly (kg): | 3,9 kg |
| Gyártó / Beszállító: | Egger |