| Anyagszám: | Ö6195-i0031 |
| Gyártó azonosító: | 248900 |
| Mennyiségi egység: | Tbl |
| Szín kód: | H3303 |
| Felület: | Faerezett |
| Felület kód: | St10 |
| Színcsoport: | Fautánzat |
| Szín megnevezése: | Natúr tölgy |
| Fafajta: | Tölgy |
| Méret (H x Sz x V): | 4100x1310x0,6 mm |
| Hosszúság: | 4100 |
| Szélesség: | 1310 |
| Vastagság: | 0,6 mm |
| Súly (kg): | 3,85 kg |
| Gyártó / Beszállító: | Egger |