| Anyagszám: | Ö6040-i0738 |
| Gyártó azonosító: | 944597 |
| Mennyiségi egység: | Tbl |
| Szín kód: | H3012 |
| Felület: | Faerezett |
| Felület kód: | St22 |
| Színcsoport: | Fautánzat |
| Szín megnevezése: | Coco bolo natúr |
| Maganyag: | Forgácslap |
| Fafajta: | Fantázia |
| Hosszúság: | 2800 mm |
| Szélesség: | 2070 mm |
| Vastagság: | 18 mm |
| Kiszerelés: | 24 tbl/rak |
| Súly (kg): | 75,22 kg |
| Szabjuk: | Igen |
| Gyártó / Beszállító: | Egger |
| Letölthető anyagok: | eutr egger dds |