| Anyagszám: | Ö6220-j8027 |
| Gyártó azonosító: | 1720009 |
| Mennyiségi egység: | Szl |
| Szín kód: | H2409/h305 |
| Felület kód: | G8/st12 |
| Színcsoport: | Fautánzat |
| Szín megnevezése: | Cardiff barna tölgy/natúr tonsberg tölgy |
| Fafajta: | Tölgy |
| Méret (H x Sz x V): | 4100x640x9,20 mm |
| Szélesség: | 640 mm |
| Vastagság: | 9,2 mm |
| Súly (kg): | 5,02 kg |
| Típus: | 2 oldalas konyhai hátfal |
| Gyártó / Beszállító: | Egger |
| Letölthető anyagok: | eutr egger dds |