| Anyagszám: | Ö6220-i0029 |
| Gyártó azonosító: | 1711330 |
| Mennyiségi egység: | Szl |
| Szín kód: | H1401 |
| Felület kód: | St22 |
| Színcsoport: | Fautánzat |
| Szín megnevezése: | Cascina fenyő |
| Fafajta: | Fenyő |
| Méret (H x Sz x V): | 4100x600x38 mm |
| Mélység: | 600 mm |
| Vastagság: | 38 mm |
| Súly (kg): | 14,59 kg |
| Típus: | Munkalap |
| Szabjuk: | Igen |
| Gyártó / Beszállító: | Egger |
| Letölthető anyagok: | eutr egger dds |