| Anyagszám: | Ö6220-i1746 |
| Gyártó azonosító: | 1731067 |
| Mennyiségi egység: | Szl |
| Szín kód: | H1344/w908 |
| Felület kód: | St32/st32 |
| Színcsoport: | Fautánzat |
| Szín megnevezése: | Sherman konyak barna tölgy/bázis fehér |
| Fafajta: | Tölgy |
| Méret (H x Sz x V): | 4100x640x8 mm |
| Szélesség: | 640 mm |
| Vastagság: | 9,2 mm |
| Súly (kg): | 19,63 kg |
| Típus: | 2 oldalas konyhai hátfal |
| Gyártó / Beszállító: | Egger |
| Letölthető anyagok: | eutr egger dds |