| Anyagszám: | 45220-01598 |
| Gyártó azonosító: | 10012590040 |
| Mennyiségi egység: | Szl |
| Szín kód: | H1181/w908 |
| Felület kód: | St37 |
| Színcsoport: | Fautánzat |
| Szín megnevezése: | Halifax dohány tölgy/bázis fehér |
| Fafajta: | Tölgy |
| Méret (H x Sz x V): | 4100x640x8 mm |
| Szélesség: | 640 mm |
| Vastagság: | 8 mm |
| Súly (kg): | 3,38 kg |
| Típus: | 2 oldalas konyhai hátfal |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |