| Anyagszám: | Ö6195-i0039 |
| Gyártó azonosító: | 1938874 |
| Mennyiségi egység: | Tbl |
| Szín kód: | H1181 |
| Felület: | Faerezett |
| Felület kód: | St37 |
| Színcsoport: | Fautánzat |
| Szín megnevezése: | Halifax dohány tölgy |
| Fafajta: | Tölgy |
| Méret (H x Sz x V): | 2790x2060x0,8 mm |
| Hosszúság: | 2790 mm |
| Szélesség: | 2060 mm |
| Vastagság: | 0,8 mm |
| Súly (kg): | 7,127 kg |
| Gyártó / Beszállító: | Egger |