| Anyagszám: | Ö6040-00008 |
| Gyártó azonosító: | 1183000 |
| Mennyiségi egység: | Tbl |
| Szín kód: | H1176 |
| Felület: | Faerezett |
| Felület kód: | St37 |
| Színcsoport: | Fautánzat |
| Szín megnevezése: | Halifax fehér tölgy |
| Maganyag: | Forgácslap |
| Fafajta: | Tölgy |
| Hosszúság: | 2800 mm |
| Szélesség: | 2070 mm |
| Vastagság: | 18,6 mm |
| Kiszerelés: | 24 tbl/rak |
| Súly (kg): | 78,246 kg |
| Szabjuk: | Igen |
| Gyártó / Beszállító: | Egger |
| Letölthető anyagok: | eutr egger dds |