| AnyagszĂĄm: | Ă6040-j5720 |
| GyĂĄrtĂł azonosĂtĂł: | 1718074 |
| Mennyiségi egység: | Tbl |
| SzĂn kĂłd: | H1142 |
| FelĂŒlet: | Faerezett |
| FelĂŒlet kĂłd: | St36 |
| SzĂncsoport: | FautĂĄnzat |
| SzĂn megnevezĂ©se: | Sacramento barna tölgy |
| Maganyag: | ForgĂĄcslap |
| Fafajta: | Tölgy |
| HosszĂșsĂĄg: | 2800 mm |
| Szélesség: | 2070 mm |
| VastagsĂĄg: | 18,6 mm |
| Kiszerelés: | 12 tbl/rak |
| SĂșly (kg): | 73,19 kg |
| GyĂĄrtĂł / BeszĂĄllĂtĂł: | Egger |
| LetölthetĆ anyagok: | eutr egger dds |