| Anyagszám: | Ö6040-00003 |
| Gyártó azonosító: | 1176726 |
| Mennyiségi egység: | Tbl |
| Szín kód: | H1113 |
| Felület: | Faerezett |
| Felület kód: | St10 |
| Színcsoport: | Fautánzat |
| Szín megnevezése: | Barna kansas tölgy |
| Maganyag: | Forgácslap |
| Fafajta: | Tölgy |
| Hosszúság: | 2800 mm |
| Szélesség: | 2070 mm |
| Vastagság: | 18 mm |
| Kiszerelés: | 24 tbl/rak |
| Súly (kg): | 67,813 kg |
| Szabjuk: | Igen |
| Gyártó / Beszállító: | Egger |
| Letölthető anyagok: | eutr egger dds |