| Anyagszám: | 45125-j1297 |
| Gyártó azonosító: | 10008906001 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín megnevezése: | Nikkel |
| Méret: | 450x65x90 mm |
| Hosszúság: | 450 mm |
| Magasság: | 65 mm |
| Szélesség: | 90 mm |
| Furattávolság: | 368 mm |
| Termékcsalád: | E6091 |
| Kivitel: | 5 akasztós |
| Típus: | Fogassor |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |