| Anyagszám: | 45050-49996 |
| Gyártó azonosító: | 10003221010 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín: | Nikkel |
| Méret: | 50x15 mm |
| Hosszúság: | 50 mm |
| Szélesség: | 15 mm |
| Súly (kg): | 0.01 |
| Termék kategória: | Egyéb kiegészítők |
| Termék alkategória: | Fl-p-02 |
| Típus: | Fl-p-02 |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |