| Anyagszám: | 45115-k3591 |
| Gyártó azonosító: | 10006636385 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Gar |
| Szín: | Fehér |
| Méret: | 500x238 mm |
| Hosszúság: | 500 mm |
| Magasság: | 238 mm |
| Teherbírás: | 60 kg |
| Termék kategória: | Fiókrendszer szett |
| Termékcsalád: | Fds-pro 18 hd |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |