| Anyagszám: | 45115-52872 |
| Gyártó azonosító: | 10006631500 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Gar |
| Szín: | Fehér |
| Hosszúság: | 500 mm |
| Magasság: | 54 mm |
| Teherbírás: | 25 kg |
| Termék kategória: | Fiókrendszer szett |
| Termék alkategória: | Szimpla oldalfalú fióksín |
| Termékcsalád: | Fds-ff 54 |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |