| Anyagszám: | Ö6040-j8298 |
| Gyártó azonosító: | 1716693 |
| Mennyiségi egység: | Tbl |
| Szín kód: | F685 |
| Felület: | Faerezett |
| Felület kód: | St10 |
| Színcsoport: | Fantázia |
| Szín: | Barna |
| Szín megnevezése: | Acapulco (bézs szövetmintás) |
| Maganyag: | Forgácslap |
| Hosszúság: | 2800 mm |
| Szélesség: | 2070 mm |
| Vastagság: | 18 mm |
| Súly (kg): | 70,87 kg |
| Szabjuk: | Igen |
| Gyártó / Beszállító: | Egger |
| Letölthető anyagok: | eutr egger dds |