| Anyagszám: | N2195-k3029 |
| Gyártó azonosító: | 8106236 |
| Mennyiségi egység: | Tbl |
| Szín kód: | F102 |
| Felület kód: | Ts04 |
| Színcsoport: | Fantázia |
| Szín: | Szürke |
| Szín megnevezése: | Kavala márvány |
| Méret (H x Sz x V): | 4100x1400x0,5 mm |
| Hosszúság: | 4100 mm |
| Szélesség: | 1400 mm |
| Vastagság: | 0,5 mm |
| Súly (kg): | 3,8 kg |
| Gyártó / Beszállító: | Kastamonu |