| Anyagszám: | N2195-i2597 |
| Mennyiségi egység: | Tbl |
| Szín kód: | F083 |
| Felület: | Matt |
| Felület kód: | Ps56 |
| Színcsoport: | Fantázia |
| Szín: | Szürke |
| Szín megnevezése: | Caspio |
| Méret (H x Sz x V): | 4100x1400x0,5 mm |
| Hosszúság: | 4100 mm |
| Szélesség: | 1400 mm |
| Vastagság: | 0,5 mm |
| Súly (kg): | 5,2 kg |
| Gyártó / Beszállító: | Kastamonu |