| Anyagszám: | N2195-10042 |
| Mennyiségi egység: | Tbl |
| Szín kód: | F027 |
| Felület: | Magasfényű |
| Felület kód: | Ps80 |
| Színcsoport: | Fantázia |
| Szín: | Bézs |
| Szín megnevezése: | Travertin |
| Méret (H x Sz x V): | 4100x1400x0,5 mm |
| Hosszúság: | 4100 mm |
| Szélesség: | 1400 mm |
| Vastagság: | 0,5 mm |
| Súly (kg): | 5,4 kg |
| Típus: | Dekorlemez |
| Gyártó / Beszállító: | Kastamonu |