| Anyagszám: | N2195-i9172 |
| Gyártó azonosító: | 8088991 |
| Mennyiségi egység: | Tbl |
| Szín kód: | F024 |
| Felület: | Magasfényű |
| Felület kód: | Ps80 |
| Színcsoport: | Fantázia |
| Szín: | Fehér |
| Szín megnevezése: | Apolló fehér |
| Méret (H x Sz x V): | 3660x1400x0,5 mm |
| Hosszúság: | 3660 mm |
| Szélesség: | 1400 mm |
| Vastagság: | 0,5 mm |
| Súly (kg): | 2,9 kg |
| Gyártó / Beszállító: | Kastamonu |