| Anyagszám: | Ö6195-i0004 |
| Gyártó azonosító: | 1372340 |
| Mennyiségi egység: | Tbl |
| Szín kód: | F021 |
| Felület: | Vakolathatás |
| Felület kód: | St75 |
| Színcsoport: | Fantázia |
| Szín: | Szürke |
| Szín megnevezése: | Szürke triestino terrazzo |
| Méret (H x Sz x V): | 4100x1310x0,6 mm |
| Hosszúság: | 4100 mm |
| Szélesség: | 1310 |
| Vastagság: | 0,6 mm |
| Súly (kg): | 3,85 kg |
| Gyártó / Beszállító: | Egger |