| Anyagszám: | N2195-i7735 |
| Gyártó azonosító: | 8094720 |
| Mennyiségi egység: | Tbl |
| Szín kód: | F017 |
| Felület: | Magasfényű |
| Felület kód: | Ps80 |
| Színcsoport: | Fantázia |
| Szín: | Bézs |
| Szín megnevezése: | Siberia márvány |
| Méret (H x Sz x V): | 3660x1400x0,5 mm |
| Hosszúság: | 3660 mm |
| Szélesség: | 1400 mm |
| Vastagság: | 0,5 mm |
| Súly (kg): | 4,9 kg |
| Gyártó / Beszállító: | Kastamonu |