| Anyagszám: | 45125-j6951 |
| Gyártó azonosító: | 10008865000 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín megnevezése: | Króm |
| Méret: | 92x48x143 mm |
| Magasság: | 143 mm |
| Szélesség: | 92 mm |
| Termékcsalád: | Em-072-a |
| Kivitel: | 3 akasztós |
| Típus: | Fogas |
| Rögzítés típusa: | Csavaros |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |