| Anyagszám: | G3050-i9477 |
| Gyártó azonosító: | 245.54.790 |
| Anyag: | Műanyag |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín: | Fehér |
| Méret: | 35x11 mm |
| Hosszúság: | 35 mm |
| Szélesség: | 11 mm |
| Súly (kg): | 0,002 |
| Termék kategória: | Egyéb kiegészítők |
| Termék alkategória: | Mini-latch |
| Gyártó / Beszállító: | Hafele |