| Anyagszám: | 45125-i2324 |
| Gyártó azonosító: | 10008860251 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín megnevezése: | Nikkel |
| Méret: | 80x70x165 mm |
| Magasság: | 165 mm |
| Szélesség: | 80 mm |
| Furattávolság: | 32 mm |
| Termékcsalád: | E1027 |
| Kivitel: | 3 akasztós |
| Típus: | Fogas |
| Rögzítés típusa: | Csavaros |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |