| Anyagszám: | 45125-47450 |
| Gyártó azonosító: | 10008860093 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín megnevezése: | Antik bronz |
| Méret: | 77x29x57 mm |
| Magasság: | 57 mm |
| Szélesség: | 77 mm |
| Termékcsalád: | E1008 |
| Kivitel: | 2 akasztós |
| Típus: | Fogas |
| Rögzítés típusa: | Csavaros |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |