| Anyagszám: | 45125-35220 |
| Gyártó azonosító: | 10008860051 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín megnevezése: | Nikkel |
| Méret: | 19x59x83 mm |
| Hosszúság: | 83 mm |
| Magasság: | 19 mm |
| Szélesség: | 59 mm |
| Termékcsalád: | E1005 |
| Kivitel: | 2 akasztós |
| Típus: | Fogas |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |