| Anyagszám: | A9060-00710 |
| Gyártó azonosító: | T.7055.0000 |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Hordozó felület: | Papír |
| Méret: | 70x125 mm |
| Hosszúság: | 125 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Kivitel: | Tépőzáras |
| Típus: | Csiszolóblokk |
| Tulajdonság: | Puha / kemény |
| Felhasználhatóság: | Kézi |
| Gyártó / Beszállító: | Peza |