| Anyagszám: | 45050-45386 |
| Gyártó azonosító: | 10013700541 |
| Anyag: | Műanyag |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín: | Bézs |
| Méret: | 10x40 mm |
| Hosszúság: | 40 mm |
| Átmérő: | 10 mm |
| Súly (kg): | 0.01 |
| Termék kategória: | Zárak / kulcsok |
| Termék alkategória: | Dpmb289 |
| Típus: | Dpmb289 |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |