| Anyagszám: | 45110-00770 |
| Gyártó azonosító: | 10006207007 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín: | Króm |
| Méret: | 345x95x420 mm |
| Magasság: | 85 mm |
| Mélység: | 420 mm |
| Szélesség: | 345 mm |
| Termék kategória: | Konyhai tároló rendszer/fürdőszobai tároló rendszer |
| Termék alkategória: | Kamravasalat |
| Termékcsalád: | Cc40 |
| Típus: | Fémkosár |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |