| Anyagszám: | G3050-38192 |
| Gyártó azonosító: | 229.03.410 |
| Anyag: | Műanyag |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín: | Matt króm |
| Hosszúság: | 17 mm |
| Szélesség: | 34 mm |
| Átmérő: | 34 mm |
| Súly (kg): | 0.003 |
| Termék kategória: | Egyéb kiegészítők |
| Termék alkategória: | Push-lock |
| Típus: | 229.03.410 |
| Felhasználhatóság: | Bútorzárhoz, 16mm-es laphoz |
| Gyártó / Beszállító: | Hafele |