| Anyagszám: | G3050-15721 |
| Gyártó azonosító: | 229.03.420 |
| Anyag: | Műanyag |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín: | Matt króm |
| Hosszúság: | 14 mm |
| Szélesség: | 32 mm |
| Átmérő: | 32 mm |
| Súly (kg): | 0.002 |
| Termék kategória: | Egyéb kiegészítők |
| Termék alkategória: | Push-lock |
| Típus: | Bútorzár |
| Felhasználhatóság: | Bútorzár nyomógombhoz |
| Gyártó / Beszállító: | Hafele |