| Anyagszám: | G3050-16539 |
| Gyártó azonosító: | 229.01.677 |
| Anyag: | Műanyag |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín: | Matt nikkel |
| Méret: | 23x19 mm |
| Hosszúság: | 19 mm |
| Szélesség: | 23 mm |
| Átmérő: | 23 mm |
| Súly (kg): | 0.003 |
| Termék kategória: | Egyéb kiegészítők |
| Termék alkategória: | Push-lock |
| Gyártó / Beszállító: | Hafele |