| Anyagszám: | G3050-20382 |
| Gyártó azonosító: | 234.65.600 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín: | Nikkel |
| Méret: | 27,5 mm |
| Hosszúság: | 50 mm |
| Szélesség: | 18 mm |
| Átmérő: | 18 mm |
| Súly (kg): | 0.04 |
| Termék kategória: | Zárak / kulcsok |
| Termék alkategória: | Symo |
| Gyártó / Beszállító: | Hafele |