| Anyagszám: | 45040-75051 |
| Gyártó azonosító: | 10100156300 |
| Mennyiségi egység: | Tbl |
| Szín kód: | Mp6336 |
| Felület: | Magasfényű |
| Felület kód: | Mp |
| Színcsoport: | Fantázia |
| Szín: | Szürke |
| Szín megnevezése: | Antracit |
| Maganyag: | Forgácslap |
| Hosszúság: | 2800 mm |
| Szélesség: | 1300 mm |
| Vastagság: | 18 mm |
| Súly (kg): | 50,2 kg |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |