| Anyagszám: | N2195-j4201 |
| Gyártó azonosító: | 8102214 |
| Mennyiségi egység: | Tbl |
| Szín kód: | A906 |
| Felület: | Faerezett |
| Felület kód: | Ps81 |
| Színcsoport: | Fautánzat |
| Szín megnevezése: | Sötét celtic tölgy |
| Fafajta: | Tölgy |
| Méret (H x Sz x V): | 4100x1400x0,5 mm |
| Hosszúság: | 4100 mm |
| Szélesség: | 1400 mm |
| Vastagság: | 0,5 mm |
| Súly (kg): | 3,8 kg |
| Gyártó / Beszállító: | Kastamonu |