| Anyagszám: | N2040-k2651 |
| Gyártó azonosító: | 5054763 |
| Mennyiségi egység: | Tbl |
| Szín kód: | A475 |
| Felület kód: | Ps37 |
| Színcsoport: | Fautánzat |
| Szín megnevezése: | Cadiz tölgy |
| Fafajta: | Tölgy |
| Hosszúság: | 2800 mm |
| Szélesség: | 2070 mm |
| Vastagság: | 18 mm |
| Súly (kg): | 71,25 kg |
| Gyártó / Beszállító: | Kastamonu |
| Letölthető anyagok: | eutr kastamonu dds |