| Anyagszám: | 45220-j7824 |
| Gyártó azonosító: | 10012592210 |
| Mennyiségi egység: | Szl |
| Szín kód: | 9720 |
| Színcsoport: | Fantázia |
| Szín: | Szürke |
| Szín megnevezése: | Italian stone-világosszürke kő |
| Méret (H x Sz x V): | 4200x640x8 mm |
| Szélesség: | 640 mm |
| Vastagság: | 8 mm |
| Súly (kg): | 5,00 kg |
| Típus: | Konyhai hátfal |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |