| Anyagszám: | 45110-48538 |
| Gyártó azonosító: | 10006220500 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín: | Króm |
| Méret: | 860x600-850x480-560 mm |
| Magasság: | 850*480 mm |
| Mélység: | 560 mm |
| Szélesség: | 860*600 mm |
| Korpuszszélesség: | 400 mm |
| Termék kategória: | Konyhai tároló rendszer/fürdőszobai tároló rendszer |
| Termék alkategória: | Sarok szekrények |
| Termékcsalád: | 883b |
| Típus: | Polcrendszer balos |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |