| Anyagszám: | 45050-59810 |
| Gyártó azonosító: | 10003232200 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín: | Nikkel |
| Méret: | 30,2x51,1 mm |
| Hosszúság: | 53 mm |
| Szélesség: | 30,2 mm |
| Súly (kg): | 0.1 |
| Termék kategória: | Zárak / kulcsok |
| Termék alkategória: | Cl 855 |
| Típus: | 855 |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |