| Anyagszám: | 45110-01026 |
| Gyártó azonosító: | 10006220581 |
| Anyag: | Fém/melamin |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín: | Króm |
| Méret: | 600 mm |
| Magasság: | 220 mm |
| Mélység: | 490 mm |
| Szélesség: | 950 mm |
| Korpuszszélesség: | 600 mm |
| Termék kategória: | Konyhai tároló rendszer/fürdőszobai tároló rendszer |
| Termék alkategória: | Sarok szekrények |
| Termékcsalád: | 846be/sx60cb |
| Típus: | Kombi balos polcrendszer |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |