| Anyagszám: | 45110-53166 |
| Gyártó azonosító: | 10006220470 |
| Anyag: | Fém/melamin |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín: | Króm |
| Méret: | 820 mm |
| Magasság: | 680/730 mm |
| Mélység: | 764 mm |
| Szélesség: | 864 mm |
| Korpuszszélesség: | 450 mm |
| Termék kategória: | Konyhai tároló rendszer/fürdőszobai tároló rendszer |
| Termék alkategória: | Sarok szekrények |
| Termékcsalád: | 828b/820c |
| Típus: | 3/4 forgókosár szett |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |