| Anyagszám: | 45220-59138 |
| Gyártó azonosító: | 10012506530 |
| Mennyiségi egység: | Szl |
| Szín kód: | 796 |
| Színcsoport: | Fautánzat |
| Szín megnevezése: | Szürkésbarna |
| Méret (H x Sz x V): | 4200x600x38 mm |
| Mélység: | 600 mm |
| Vastagság: | 38 mm |
| Súly (kg): | 15,05 kg |
| Típus: | Munkalap |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |