| Anyagszám: | 14027-j0915 |
| Gyártó azonosító: | 04834385 |
| Cikkszám: | 770m6002s z r+l v1 sw-m |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Gar |
| Szín megnevezése: | Fehér |
| Méret: | 600 mm |
| Magasság: | 90,5 mm |
| Súly (kg): | 2,002105 kg |
| Termék kategória: | Fiókrendszerek |
| Termék alkategória: | Legrabox |
| Típus: | Káva |