| Anyagszám: | 14027-j2331 |
| Gyártó azonosító: | 09998692 |
| Cikkszám: | 770m500as z r+l mp cs-m |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Gar |
| Szín megnevezése: | Fekete |
| Méret: | 500 mm |
| Magasság: | 90,5 mm |
| Súly (kg): | 0,412692 kg |
| Termék kategória: | Fiókrendszerek |
| Termék alkategória: | Legrabox |
| Típus: | Dekorelem |
| Gyártó / Beszállító: | Blum hungária kft. |