| Anyagszám: | 14027-j0904 |
| Gyártó azonosító: | 09218589 |
| Cikkszám: | 770m4502i z r+l v1 ingl |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Gar |
| Szín megnevezése: | Inox |
| Méret: | 450 mm |
| Magasság: | 90,5 mm |
| Súly (kg): | 1,52836 kg |
| Termék kategória: | Fiókrendszerek |
| Termék alkategória: | Legrabox |
| Típus: | Káva |
| Gyártó / Beszállító: | Blum |