| Anyagszám: | 14027-j2379 |
| Gyártó azonosító: | 03689788 |
| Cikkszám: | 770k600asgcz r+l mp cscl |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Gar |
| Szín megnevezése: | Karbonfekete |
| Méret: | 600 mm |
| Magasság: | 128,5 mm |
| Súly (kg): | 0,727046 kg |
| Termék kategória: | Fiókrendszerek |
| Termék alkategória: | Legrabox |
| Típus: | Dekorelem |
| Gyártó / Beszállító: | Blum hungária kft. |